روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ٤ بهمن ۱۳۸٤

دو طرح تعاوني با حضور وزير تعاون بهره برداري مي‌شود

مدير كل تعاون خوزستان گفت: با حضور وزير تعاون دو طرح تعاوني توليدي در اين استان بهره برداري مي‌شود.

"محمد حسين چراغي" دوشنبه در گفت وگو باايرنا افزود: اين طرحها شامل توليد باند و گاز پزشكي با سرمايه‌گذاري شش ميليارد و صد ميليون ريال و توليد آسفالت گرم با سرمايه‌گذاري هفت ميليارد و‪ ۹۰۰‬ميليون ريال مي‌باشد كه در شهرستان اهواز احداث شده است.

وي اضافه كرد: تعداد چهار طرح تعاوني صنعتي در زمينه توليد انواع لوله و اتصالات پروپيلن، سس ، ظروف يكبار مصرف، الكل طبي و صنعتي و همچنين دو مجتمع تعاوني پرورش ماهي در شهرستان اهواز و خرمشهر مورد بازديد قرار مي گيرند.

چراغي ادامه داد: طرح توليد كولرگازي در منطقه ويژه خوزستان كه ‪ ۸۵‬درصد درصد پيشرفت فيزيكي دارد نيز مورد بازديد وزير تعاون قرار خواهد گرفت.

مدير كل تعاون خوزستان گفت: ازجمله مواردي كه در سفر رييس جمهوري مورد پي‌گيري قرار مي‌گيرد ارايه پروژه‌هاي اشتغالزا در بخشهاي صنعت و معدن ، كشاورزي وخدمات در قالب شركت‌هاي تعاوني است.

هم اكنون پنج هزار شركت تعاوني با عضويت ‪ ۶۵۷‬هزار نفر در بخشهاي صنعت و معدن، كشاورزي، مسكن و خدماتي در خوزستان فعال مي‌باشند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :