روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ٩ اسفند ۱۳۸٤

رمضاني:

 بانك ملت منابع مالي مورد نياز بخش تعاون را تامين مي‌كند

 

دبيركل اتاق تعاون گفت: انتطار مي‌رود با امضاي تفاهمنامه مشترك وزارت تعاون و بانك ملت ، با تامين منابع مالي مورد نياز بخش تعاون، زمينه‌هاي توسعه فعاليت اين بخش در اقتصاد ملي بيش از گذشته فراهم شود.

"محمد رضا رمضاني" روز دوشنبه در مراسم امضاي تفاهمنامه وزارت تعاون و بانك ملت، افزود: با تمركز منابع مالي بخش تعاون در بانك ملت، اين بانك نيز نسبت به تامين منابع مالي مورد نياز تعاونيها در سراسر كشور اقدام خواهد كرد.

وي سپس با بيان آنكه امضاي اين تفاهمنامه تا حدودي كمبود منابع مالي بخش تعاون كشور را برطرف مي‌كند، گفت:باتشكيل معاونت امور بانكي بخش تعاون در بانك ملت، مطالبات بخش تعاون در اين بانك از اين پس با سرعت بيشتري پيگيري مي‌شود.

دبير كل اتاق تعاون در همين حال تاكيد كرد: انتخاب بانك ملت به عنوان پشتيباني‌كننده منابع مالي موردنياز بخش تعاون، مانع تاسيس بانك تعاون در كشور نخواهد بود.

براساس اين تفاهمنامه، تمركز حسابهاي ريالي و ارزي وزارت تعاون، اتاق تعاون و سازمانهاي تابعه نزد بانك ملت خواهد بود و اين بانك در چارچوب مقررات جاري كشور نقش بانك عامل بخش تعاون را به عهده مي‌گيرد.

ارتقاي سطح كيفي و كمي مناسبات و مبادلات بانكي بين وزارت تعاون و بانك ملت به عنوان بانك عامل اين بخش، يكي از بندهاي اين تفاهمنامه است.

براساس اين تفاهمنامه، بانك ملت نسبت به تامين منابع مالي مورد نياز شركتهاي تعاوني ،طرحهاي نيمه تمام بخصوص كوچك و زودبازده و همچنين سرمايه در گردش اتحاديه‌ها با توجيه اقتصادي و مالي و مطابق با ضوابط و مقررات جاري كشور اقدام خواهد كرد.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :