روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - جمعه ۱٢ اسفند ۱۳۸٤

در جريان سفر رياست جمهوري به مالزي

 

ايران و مالزي تفاهم نامه همكاري توسعه

بخش تعاونی امضا مي كنند

 

خبرگزاري فارس: در جريان رئيس جمهوري اسلامي ايران به مالزي دو كشور به منظور تقويت روابط دوجانبه در زمينه بخش تعاون تفاهم نامه همكاري امضا مي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت تعاون بر اساس اين تفاهم نامه دو كشور ايران و مالزي در زمينه همكاري هاي اقتصادي، اجتماعي، پژوهشي و آموزشي در بخش تعاون به تبادل نظر مي پردازند.
همچنين بر طبق اين تفاهم نامه و مطابق با قوانين و مقررات و سياست هاي ملي كه در هر برهه زماني در هر يك از كشورهاي متنوع لازم الاجرا مي باشد طرفين ضمن ارتضاي سطح همكاريها به تبادل اطلاعات و فناوري در زمينه هاي تجاري، سرمايه گذاري، گردشگري، كشاورزي، ساخت و ساز، صنعت، خدمات مالي و اعتباري خواهند پرداخت.
محمدناظمي وزير تعاون كه به همراه رئيس جمهور به كوآلالامپور سفر كرده است به عنوان نماينده ايران و دبير كل وزارت توسعه كارآفريني و تعاون مالزي به عنوان نماينده مالزي اين تفاهم نامه را امضا مي كنند.
كشور مالزي از جمله كشورهايي محسوب مي شود كه اقتصاد آن بر مبناي تعاون شكل گرفته است و وزارتخانه هاي به نام وزارت توسعه كارآفريني و تعاون مسئوليت هدايت، نظارت و تقويت اقتصاد كشور بر مبناي تعاون را به عهده دارد اين وزارتخانه از وزارتخانه هاي مهم و فعال مالزي به شمار مي رود.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :