روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - جمعه ۱٢ اسفند ۱۳۸٤

برگزاري همايش تعاوني‌هاي حمل و نقل در منطقه‌ آزاد قشم

 

خبرگزاري فارس: همايش يكروزه تعاوني‌هاي حمل و نقل آزاد قشم با حضور دبير كل اتاق تعاون كشور، معاون بازرگاني منطقه آزاد قشم و مديران تعاوني‌هاي حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي منطقه آزاد قشم، دراين همايش يكروزه اعضا و مديران تعاوني‌هاي حمل و نقل در منطقه آزاد قشم به بيان مسائل و مشكلات خود پرداختند.
دبيركل اتقا تعاوني كشور در اين همايش گفت: كميته‌اي جهت رفع مشكلات تعاوني‌هاي حمل و نقل منطقه آزاد قشم تشكيل خواهد شد كه با بررسي مسائل و مشكلات بتواند راهكارهاي توسعه تعاوني‌ها را پيشنهاد و اعلام كند.
رمضاني افزود: براي سال 85 از نظر منابع مالي، اتاق تعاوني مشكلي ندارد. از منابع تعاون سال آينده و از منابع 180 ميليارد توماني تبصره 2، 25 درصد به دولت و 75 درصد به بخش خصوصي و تعاوني اختصاص يافته است.
همچنين 40 ميليارد تومان براي تعاوني‌هاي دانشجويي و 1250 ميليارد تومان به عنوان يارانه در بودجه در نظر گرفته شده است.
دبيركل اتاق تعاون كشور تصريح كرد: در حال حاضر 68 هزارتعاوني فعال در كشور داريم كه 1181 تعاوني حمل و نقل بار و مسافر فعال هستند كه از اين تعداد 96 تعاوني در منطقه آزاد قشم فعاليت دارند.
رمضاني با اشاره به آمادگي اتاق تعاون براي نوسازي ناوگان تاكسيراني و دريايي اظهار داشت: با توافقي كه با وزير اقتصاد و بانك ملت صورت گرفت، بانك ملت به عنوان بانك عامل اتاق تعاون جهت اعطاي تسهيلات در نظر گرفته شده است.
وي با مثبت‌ ارزيابي كردن اقدامات و مساعدت‌هاي سازمان منطقه آزاد قشم در توسعه تعاوني‌ها در اين منطقه گفت:‌با مساعدت منطقه آزاد در نظر داريم مركز تعاوني‌هاي صادراتي كشور را در منطقه آزاد قشم احداث كنيم.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :