روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٤

 

نمايشگاه فروش بهاره فردا گشايش مي‌يابد

 

خبرگزاري فارس: معاون دبير كل اتاق تعاون كشور امروز اعلام كرد: نمايشگاه فروش بهاره بخش تعاون از روز دوشنبه (فردا) در محل مجموعه پارك ارم گشايش مي‌يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي اتاق تعاون مركزي، ابراهيم تهراني گفت: اين نمايشگاه با مشاركت بيش از 350 واحد توليدي صنفي، تعاوني، صنعتي با عرضه انواع مايحتاج عمومي مردم از قبيل كيف، كفش، پوشاك، مواد غذايي، بهداشتي، آجيل و شيريني، شكلات و ميوه و ماهي طي ده روز از ساعت 10صبح تا 9 شب در خدمت شهروندان گرامي خواهد بود.
وي هدف از برگزاري اين نمايشگاه‌ها را در چارچوب سياستهاي تنظيم بازار وزارت بازرگاني و كمك به كاهش هزينه‌هاي سبد خانوار در ايام پاياني سال عنوان كرد و افزود: ما اميدواريم با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده توسط وزارت بازرگاني ، اتاق تعاون، مجامع صنوف توليدي وتوزيعي، نيروي انتظامي ، آتش نشاني و اورژانس و مديريت مجموعه پارك ارم اين نمايشگاه بتواند رضايت مردم را جلب نمايد.
رئيس ستاد نمايشگاهي تعاون در خاتمه اعلام كرد: فروش فوق العاده شبكه فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي تعاونيهاي مصرف سپه، مصرف محلي، مصرف كارمندان دولت، مصرف كارگران و فرهنگيان و تعاوني اتكاء همزمان با نمايشگاه فروش بهاره در سطح كشور جريان دارد.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :