روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٤

 

سيستم يكپارچه اتوماسيون بانكي

در صندوق تعاون اجرا مي شود

 

خبرگزاري فارس: مدير عامل صندوق تعاون گفت: سيستم يكپارچه اتوماسيون بانكي در صندوق تعاون كشور اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي صندوق تعاون، حبيب رودساز اظهار داشت: ايجاد سرپرستي هاي صندوق تعاون درسطح استان ها وهمچنين توسعه شعب اين موسسه درشهرستان ها بااهداف زمينه سازي براي برقراري ارتباط بهتر و مناسب تر با مخاطبان و ارتقاء سطح كمي و كيفي فعاليت اين موسسي درجهت ارايه خدمات مطلوب تر به اتحاديه ها وشركت هاي تعاوني واعضا تعاوني ها بوده است كه در نظر است با بكارگيري سيستم هاي سخت افزاري و نرم افزاري مناسب وبا اجراي سيستم يكپارچه اتوماسيون بانكي در سطح اين موسسه شرايط بهتري را در جهت تحقق اين هدف فراهم نماييم.
وي با اشاره به اينكه صندوق از بدو تاسيس تا كنون روند رو به رشد را دنبال نموده است گفت: اگرچه صندوق تعاون به لحاظ شاخصه هاي عملكردي و وضعيت توسعه اي از روند روبه رشد برخوردار بوده است و ليكن اين شرايط متناسب با توسعه كمي و كيفي بخش تعاون و افزايش تشكل هاي تعاوني در عرصه هاي مختلف اقتصادي نبوده است.
مدير عامل صندوق تعاون بازنگري در وضعيت موجود ايجاد تغيير درساختار سازماني ورفع برخي از موانع حقوقي را درجهت سرعيت بخشي به روند فعاليت صندوق تعاون از جمله موارد ضروري در برنامه صندوق تعاون ياد كرد.
و در اين باره خاطر نشان ساخت كه اساسنامه اين موسسه با توجه به اقتضاء و شرايط و موقعيت سال 68 تهيه و تدوين گرديده كه در اين خصوص لازم است براي بهبود وضعيت موجود همگام سازي وانطباق صندوق تعاون با شرايط فعلي و ورود در عرصه هاي رقابتي دربرخي از مقررات و قوانين دست و پاگير آن تغييراتي راحاصل كرد.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :