روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٤

 

مدير كل تعاون خوزستان:


400 هزار سهام عدالت پس از تعطيلات نوروز

در خوزستان توزيع مي‌شود

 

« حدود 400 هزار سهام عدالت پس از تعطيلات نوروز در خوزستان توزيع مي‌شود.»

محمد حسين چراغي، مدير كل تعاون استان خوزستان، در گفت و گو با  ايسنا خوزستان  توضيح داد: « اين تعداد سهام بين 293 هزار و 800 نفر تحت پوشش اداره كل كميته امداد امام خميني و 107 هزار نفر تحت پوشش اداره كل بهزيستي توزيع مي‌شود.»

وي افزود: « مطابق با برنامه كشور قرار است پنجاه هزار نفر رزمنده فاقد شغل در كشور داراي سهام عدالت شوند كه از اين رقم تعدادي نيز به استان خوزستان تعلق مي‌گيرد كه تا كنون تعداد آن مشخص نشده است.»

چراغي عنوان كرد: « سهام عدالت از طريق شركتهاي كارگزاري واسط اين سهام به شركتهاي تعاوني عدالت واگذار مي شود كه مقدمات تشكيل اين شركت تعاوني عدالت با عضويت مدد جويان كميته امداد، بهزيستي و ايثارگران فراهم شده است. در آينده نزديك اين شركت تعاوني به ثبت خواهد رسيد.»

وي خاطرنشان كرد: « بر اساس برنامه دولت قرار است سهام عدالت تا پايان شهريورماه در كل كشور توزيع شود.»

مدير كل تعاون خوزستان يادآور شد: « سهم پرداختي به هر نفر تا سقف دو ميليون تومان و حداكثر تا 10 ميليون تومان به هر خانوار است.»

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :