روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ٢٥ اسفند ۱۳۸٤

مشاور وزير تعاون:

 

كتاب جامع تعاون منتشر مي‌شود

 

خبرگزاري فارس: مشاور وزير و مدير كل روابط عمومي وزارت تعاون گفت: روابط عمومي سخنگوي يك سازمان است و حضور روابط عمومي در مراكز تصميم گيري يك سازمان و وقوف مسئولين به اهميت كار روابط عمومي در پيشبرد اهداف آن سازمان بسيار موثر است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت تعاونٍ، احد امير محمدي در جمع مديران و مسئولان بخش تعاون ضمن اشاره به اينكه روابط عمومي هنر هشتم است و كاركرد روابط عمومي در يك سازمان مانند تابلوي آن سازمان است، اظهار داشت: روابط عمومي پلي است بين افكار عمومي و مسئولين و اگر اين پل محكم و قوي باشد مطمئنا به سود دو طرف مي‌باشد و اين امر مستلزم توجه و حمايت ويژه مسئولين بخش تعاون است .
مدير كل روابط عمومي وزارت تعاون افزود: يكي از دلايل ناشناخته ماندن بخش تعاون نزد آحاد مردم و افكار عمومي عدم توجه به كاركرد روابط عمومي است.
وي گفت: ارتباط دو سويه و تعامل مستمر و مثبت ميان روابط عمومي و آحاد جامعه بويژه گروههاي هدف مي‌تواند گام موثر در ارتقا و پيشبرد اهداف بخش تعاون باشد.
امير محمدي چاپ كتاب جامع تعاون كه به معرفي كليه تعاونيها از جمله تعاونيهاي موفق مي‌پردازد را از جمله كارهاي آتي روابط عمومي وزارت تعاون در سال 85 دانست و گفت: سرود تعاون و تهيه برنامه‌هاي مختلف تلويزيوني در شبكه‌هاي صدا و سيماي جمهوري اسلامي از اقدامات بعدي ما خواهد بود.
وي در ادامه به بحث تعامل بهينه با رسانه‌ها پرداخت و گفت: تعامل دو طرفه باعث مي‌شود روابطه خوب و مستحكمي با خبرنگاران ايجاد شود و همين امر نيز در فرهنگ‌سازي بخش تعاون از الزامات به شمار مي‌رود.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :