روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - دوشنبه ۱٤ فروردین ۱۳۸٥

وزير تعاون در گفتگو با مهر :

وزارت مسکن به تعاوني‌های مسکن

تسهيلات برابر با انبوه‌سازان پرداخت می کند

وزير تعاون اعلام کرد: براساس قانون بودجه 85، از اين پس تعاوني‌های مسکن انبوه سازی تلقی می شوند و می توانند از وزارت مسکن و شهرسازی تسهيلاتی برابر انبوه سازان دريافت کنند.

محمد ناظمی اردکانی  در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی " مهر" در مشهد  با بيان اين مطلب، گفت : وزارت تعاون 40 ميليارد تومان برای جذب فارغ التحصيلان  در جهت افزايش بنيه  علمی تعاونی هزينه خواهد کرد . 

وی همچنين افزود : وزارت تعاون يک هزار و 250 ميليارد تومان يارانه به بخش های غير دولتی که  در اولويت قرار دارند اختصاص خواهد داد .

ناظمی اردکانی ادامه داد : در سال جاری 8 ميليارد دلار از صندوق  حساب ذخيره ارزی برای استفاده  از ظرفيت های بخش غير دولتی و جلب و توسعه  مشارکت های مردمی در تعاونی ها اختصاص می يابد .

وزير تعاون در ادامه برنامه های جديد وزارت تعاون را  در بخش تعاونی های مسکن  ذکر کرد و اظهار داشت :  در ظرفيت بودجه ای دولت و در لايحه مجلس وضعيت  بسيار مناسبی برای  تعاونی های مسکن  پيش بينی شده است و از اين پس، تعاونی  های مسکن طبق مقررات انبوه ساز تلقی می شوند  و می توانند  از وزارت مسکن و شهرسازی تسهيلاتی برابر انبوه سازان  دريافت کنند .

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :