روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸٥

 

صندوق تعاون كشور بيش از 92 ميليارد ريال

 تسهيلات اعتباري پرداخت كرد

در اسفندماه سال گذشته 696 اتحاديه، شركت تعاوني و اعضاي تعاوني‌ها بالغ بر 92 ميليارد ريال تسهيلات اعتباري از صندوق تعاون دريافت كرده‌اند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، موسسه اعتباري اختصاصي بخش تعاون با هدف ارتقاي سطح توليدات و خدمات تعاوني‌ها و تقويت زنجيره توليد، توزيع، مصرف و زمينه‌سازي براي كمك به ايجاد اشتغال جديد به صورت مولد، پايدار و زودبازده و همچنين حفظ اشتغال موجود تسهيلات اعتباري خود را در اختيار متقاضيان اعتباري بخش تعاون قرار داد.

خدمات‌رساني و حمايت معقول و منطقي صندوق تعاون كه شبكه‌اي عظيم و گسترده از انواع فعاليت‌هاي توليدي و خدماتي است، نقش بزرگي را در رشد و ارتقاي سطح فعاليت تعاوني‌ها، تامين اشتغال در كشور و تحقق عدالت اجتماعي و رفاه مردم و به خصوص اقشار متوسط كه سهامداران اين تعاوني‌ها هستند، ايفاد مي‌كند.

شناسايي زمينه‌هاي توانمندي بخش تعاون در منطقه با همكاري مستقيم ساير اجزاي بخش تعاون و تلاش در جهت بهبود روابط متقابل تعاوني‌ها و صندوق تعاون از جمله ضرورت‌هاي نخستين توسعه و تعميق فعاليت‌هاي اين بخش است.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :