روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ٤ بهمن ۱۳۸٤

وزير تعاون:

تقويت روابط عمومي ها براي توسعه بخش تعاون ضروري است

 وزير تعاون ضمن اشاره به اين كه تقويت روابط عمومي ها براي توسعه بخش تعاون ضروي است افزود: روابط عمومي نقش موثري در پيشبرد اهداف تعاون دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت تعاون، محمد ناظمي در همايش يك روزه مسئولان روابط عمومي استان ها ضمن پرداختن به سياست هاي ابلاغ شده بخش تعاون توسط مقام معظم رهبري افزود: تحقق اين هدف، در گروه حمايت و تلاش فعالان اقتصادي در اين بخش است.
وي ادامه داد: ايجاد 5/2 ميليون فرصت شغلي در برنامه چهارم توسعه، جلب مشاركت مردمي، توسعه بخش غير دولتي و همچنين جلوگيري از تكثر ثروت در دست افراد مختلف از جمله ضرورت هاي تحقق سهم 25 درصدي بخش تعاون در اقتصاد ملي است.
وزير تعاون گفت:‌درسيدن به سهم مورد نظر نيازمند برنامه ريزي جامع در همه امور مربوط به تعاون اعم از اطلاع رساني ، حجم پول در گردش، ميزان سرمايه گذاي، حجم اخبار و فرايند آگاه سازي اقتصادي، حجم توزيع تعاوني ها و فرهنگ سازي است.
نظامي ضمن بيان اهميت نقش اطلاع رساني در فرايند آگاه سازي افكار عمومي تاكيد كرد:‌افزاش آگاهي افكار عمومي نسبت به اهميت وكار كردهاي اقتصادي بخش تعاون نيازمند دقت و تلاش در فرايند اطلاع رساني است. تلاش فعالان اين بخش بايد در جهت معرفي كاركردها و موفقيت هاي بخش تعاون در اقتصاد كشور معطوف شود. همچنين مديران و مسئولان با معرفي قابليت هاي ويژه بخش تعاون براي توسعه و ايجاد اشتغال گام موثر بردارند.
وي افزود: اختصاص درصدي از واگذاري هاي دولتي به بخش تعاون، فرهنگ سازي مناسب و همچنين تاسيس بانك تعاون از جمله راهكارهاي موثر جهت ارتقا و توسعه اين بخش است.
وزير تعاون همچنين ضمن تاكيد بر اهميت ايجاد سايت هاي اطلاع رساني، انتشار مطبوعات دوره‌اي در موفقيت اين بخش و معرفي آن به افكار عمومي تصريح كرد: روابط عمومي همه ادارات بايد نسبت به فعال كرد اين بخش تلاش كنند از اين نظر وزارت تعاون حمايت هاي مالي و معنوي خود را دريغ نخواهد كرد.
وي همچنين در پايان از كارشناسان و مسئولان شركت كننده در اين همايش خواست تا نسبت به افزايش آگاهي خود در زمينه سياست هاي ابلاغ شده مقام معظم رهبري در خصوص بخش تعاون، و فرايند عملياتي كردن اين سيسا‌ت ها بپردازند تا با آگاهي بيشتري در برجسته كردن نقش تعاون دراقتصاد ملي عمل كنند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :