روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - چهارشنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸٥

 

16 هزار فرصت شغلی

در بخش تعاون ايلام ايجاد می شود

مدير کل تعاون استان ايلام گفت: تا پايان برنامه چهارم توسعه 16 هزار فرصت شغلی در بخش تعاون استان ايلام در حوزه های کشاورزی، صنعت و معدن ، مسکن ، بازرگانی ، حمل و نقل و خدمات ايجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری"مهر"، منوچهر تيموری در جلسه شورای معاونين وزارت تعاون، به مشکلات بخش تعاون استان ايلام پرداخت و افزود: از عمده مشکلات بخش تعاون استان، فقدان صندوق تعاون در اکثر شهرستان ها، کمبود سرمايه و نقدينگی ، عدم شناخت کافی افکار عمومی از توانمندي‌های بخش تعاون، برخی از مقررات و قوانين بانکی همچنين بخشی نگری دستگاه‌های اجرائی است.

وی در ادامه تاکيد کرد: توسعه و گسترش بخش تعاون و رسيدن به سهم تعيين شده آن در اقتصاد ملی نيازمند توجه به اصولی چون پژوهش ، ترويج فرهنگ تعاون، اختصاص تسهيلات بانکی مناسب برای تعاونی ها و علمی کردن مديريت تعاونی ها با استفاده از نيروهای تحصيل کرده است.

مدير کل استان ايلام، تشکيل تعاونی سهام عدالت، فراهم کردن مقدمات تشکيل شرکت های تعاونی چند منظوره عمران و توسعه فارغ التحصيلان و رسيدگ به مشکلات تعاونی های غير فعال و راکد را از اقدامات اين اداره کل دانست.

گفتنی است تعداد تعاونی های استان ايلام 1751 تعاونی با سرمايه 177 ميليارد ريال است که برای ده هزار و 984 نفر اشتغالزائی کرده اند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :