روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
 
نویسنده: حبیب اله بهرامی - پنجشنبه ٦ بهمن ۱۳۸٤

بيش از ‪ ۵۰‬درصد سهميه ارزي تعاوني‌هاي

مرزنشين خوزستان جذب شده‌است

مديركل تعاون خوزستان گفت: از ابتداي امسال تاكنون بيش از ‪ ۵۰‬درصد سهميه ارزي صادرات تعاوني‌هاي مرزنشين اين استان جذب شده است.

"محمد حسين چراغي" سه‌شنبه در گفت و گو با ايرنا سهميه ارزي تعاوني‌هاي مرزنشين اين استان را ‪ ۴۰‬ميليون دلار اعلام كرد و گفت: خوزستان پس از استانهاي سيستان و بلوچستان و هرمزگان بيشترين سهميه ارزي را به خود اختصاص داده است.

وي صادرات اين تعاوني‌ها را شامل ميوه تره‌بار، توليدات معدني، صنايع دستي و سيمان اعلام كرد و گفت: ‪ ۴۶‬قلم كالا نيز در فهرست كالاهاي وارداتي گنجانده شده كه اقلام خوراكي و كولر گازي بيشترين رقم اين كالاهاست.

وي با بيان اينكه توسعه فعاليت تعاوني‌هاي مرزنشين، باعث كاهش پديده قاچاق مي‌شود افزود: برگزاري دوره‌هاي آموزشي و ارتقاي سطح دانش مرزنشينان از مهمترين برنامه‌هاي اداره كل تعاون خوزستان بوده است.

مديركل تعاون خوزستان افزود: هم اكنون ‪ ۲۵‬تعاوني مرزنشين در خوزستان با ‪ يک ميليون‬ عضو در آبادان، خرمشهر، دشت آزادگان، ماهشهر، هنديجان، شادگان، زيدون بهبهان، اروندكنار و بندرامام خميني(ره) فعاليت دارند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :