روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٥

 

مديرعامل اتحاديه تعاوني‌هاي تاكسيراني كشور:

 تعاوني‌هاي تاكسيراني از حداقل خدمات بيمه‌اي محرومند

 

كاهش تصدي‌گري دولت در امور اجرايي و واگذاري كارها به بخش‌هاي غيردولتي با اولويت تعاوني، راهگشاي حل تاكسيراني و نرخ كرايه تاكسي‌هاست.

تيموري ـ مديرعامل اتحاديه تعاوني‌هاي تاكسيراني كشور ـ در گفت‌وگو با خبرنگار تعاون ايسنا، با انتقاد از نامناسب بودن نرخ كرايه تاكسي‌ها گفت: وقتي تاكسي به قيمت آزاد، ليزينگ خودرو با نرخ بالا و لاستيك و قطعات موردنياز با قيمت گران به راننده تاكسي عرضه مي‌شود و سواري‌هاي مسافركش هم بدون نظارت اقدام به جابه‌جايي مردم مي‌كنند چگونه مي‌توان توقع داشت كه نرخ كرايه‌ها مناسب و بدون تغيير باشد.

وي ادامه داد: آنچه مسلم است مسوولان بايد به مطالبات رانندگان زحمتكش تاكسي توجه بيشتري داشته باشند اين قشر زحمتكش از دريافت حداقل خدمات بيمه‌اي كه اكثر كارگران در اختيار دارند محروم هستند و اميدي به فرداي ناتواني خود و خانواده خود ندارند.

تيموري با اشاره به تاييد و ابلاغ سياست‌هاي كلي اصل 44 قانون اساسي از سوي مقام معظم رهبري كاهش تصدي‌گري دولت در امور اجرايي و واگذاري كارها به بخش‌هاي غيردولتي با اولويت تعاوني را راهگشاي موثري در حل اين معضل دانست و افزود: تعاوني‌ها توانايي ارائه كليه خدمات اقتصادي و اجتماعي موردنياز اعضا را داشته و دارند ولي در بيشتر موارد با بي مهري مسوولان مواجه مي‌شوند.

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :