روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
 
نویسنده: حبیب اله بهرامی - جمعه ٧ بهمن ۱۳۸٤

 

وزیر تعاون خبرداد:

اختصاص هشت میلیارد دلار به بخش غیر دولتی در سال 85

وزیر تعاون گفت: در بودجه سال 85 هشت میلیارد دلار برای توسعه بخش غیر دولتی از جمله تعاونی ها و 180 میلیارد تومان کمک های فنی و اعتباری درنظر گرفته شده است.

به گزارش محمد ناظمی اردکانی دراولین نشست مسئولان تعاونی های زنان در استان ها ضمن بیان اینکه مهمترین مشکل ما دردستگاههای اجرایی و اداری شکل نگرفتن مفهوم و فرهنگ تعاون است افزود: با ابلاغ سیاست های کلی توط مقام معظم رهبری ، زمینه رشد و توسعه تعاون ایجاد شده است و تلاش ما باید به سمتی رود که بتوانیم سایردستگاهها و سازمانها را نیز به سمت سرمایه گذاری دربخش تعاون سوق دهیم.

وی ضمن اشاره به اینکه کشور سوئد با اقتصادی بر مبنای تعاون، دارای بالاترین میزان درآمد سرانه است، تصریح کرد: به علت بحران های اقتصادی ناشی ازجنگ جامعه نتوانست اقتصاد تعاونی و خصوصی را آنچنان که در قانون اساسی آمده است رشد دهد وبیشتراقتصاد دولتی شکل گرفت.

وزیر تعاون ادامه داد: در شرایطی که کشورما از ذخایر خدادادی بهره مند است ،بهترین راه برقراری عدالت اجتماعی و جلوگیری از شکل گیری قله های ثروت رشد مفهوم و فرهنگ تعاون و توسعه این بخش است.

وزیر تعاون همچنین به بودجه سال 85 اشاره کرد وگفت: هشت میلیارد دلار برای توسعه بخش غیر دولتی از جمله تعاونی ها و 180 میلیارد تومان کمک های فنی و اعتباری وهمچنین منابع مدیریت شده در بانک ها در بودجه سال جاری تعیین شده است که بخش تعاونی می تواند از این اعتبارات بهره مند شود.

 


حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :