روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - سه‌شنبه ٥ اردیبهشت ۱۳۸٥

 

ناظمي از رويكرد جديد وزارت تعاون

 به تعاونيهاي مصرف فرهنگيان خبر داد

خبرگزاري فارس:وزير تعاون گفت: سياستگذاري و برنامه ريزي با رويكرد نوين در تعاونيهاي مصرف فرهنگيان ضروري است.

 

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت تعاون ، محمد ناظمي در بازديد از اتحاديه تعاوني‌هاي مصرف ضمن اشاره به اينكه در عرصه اقتصاد 3 فعاليت عمده توليد، توزيع و مصرف مد نظر است اظهار داشت: در عرصه توليد كارآفريني وجود دارد و با افزايش توليد و اجراي فناوري نوين در توليد باعث مي شود واحدهاي توليدي رقابت سازنده با يكديگر داشته باشند و از سيستم قديمي و سنتي دست بردارند زيرا اين سيستم ديگر جوابگوي نياز جامعه مصرفي نيست.
محمد ناظمي ضمن تاكيد بر تشكيل شوراي تعاوني‌هاي مصرف گفت: اين شوراها مي توانند با برنامه ريزي و سياستگذاري مناسب با تشكيل سيستم نظارتي قوي، كار تعاونيها را از توليد تا مصرف نظارت دقيق داشته باشند.
وي همچنين گفت: براي حضور مستمر و موفق تعاونيهاي مصرف در بازار، مركز بازرسي و كنترل كيفيت كالاهاي مصرفي بايد تشكيل شود.
وزير تعاون در ادامه سخنانش افزود: براي رفع مشكلات موجود در تعاوني‌هاي مصرف، ايجاد مأموريتها و كاركردهاي جديد در سيستم اين گونه تعاونيها اهميت دارد اتصال شبكه‌هاي تعاوني مصرف و توزيع خارجي مي تواند حضور تعاوني‌هاي مصرف را برجسته تر سازد.
وزير تعاون تعامل مستقيم تعاوني‌هاي مصرف با كارخانجات توليد داخلي و خارجي را ضروري دانست و گفت: براي كارآمدي شبكه مصرف و كاهش هزينه ها ، تعامل مستقيم با سيستم توليد، توانمندي و كارآيي تعاونيها را افزايش دهد.
وي افزود: نگرش در مديريت تعاونيها بايد تغيير كنند و ايجاد تحول در اينگونه تعاونيها باعث مي شود تعامل با تعاوني‌هاي مصرف جهاني و بهره گيري از تجارب آنها صورت گيرد

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :