روابط عمومی تعاونگران
خبرهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حبیب اله بهرامی - چهارشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٥

 

وزير تعاون:
حل مشكل بيكاری

 همكاري تمام دستگاه‌ها را مي‌طلبد

تحقق نقش تعاون در حل مشكل بيكاري ضرورت همكاري همه دستگاه‌هاي اجرايي را مي‌طلبد.

به گزارش خبرنگار تعاون ايسنا دكتر ناظمي اردكاني در جلسه مشترك معاونان وزارت تعاون با مديركل تعاون استان قم افزود: اداره كل تعاون قم در ايجاد فرصت‌هاي شغلي پيش‌بيني شده در برنامه با استفاده از كليه امكانات و همكاري دستگاه‌هاي اجرايي به موفقيت مي‌رسد.

وزير تعاون با اهميت داشتن حل مشكل بيكاري جامعه و نقش تعاون در نيل به سياست‌هاي دولت اظهار كرد: در دولت نهم كليه دستگاه‌هاي اجرايي همكاري خواهند داشت.

در اين جلسه مديركل تعاون استان قم با اشاره به عملكرد بخش تعاون و چگونگي اشتغال فارغ‌التحصيلان، كمبود منابع نيروي انساني و مالي در بخش تعاون را از مشكلات اين مجموعه دانست و گفت: تعاون استان در صدد است برخي از امور مربوط به تعاوني‌ها را به اتحاديه واگذار كرده و بخش تعاون را ارتقا بخشد.

مديركل تعاون قم زمينه اشتغال بيكاران به ويژه فارغ‌التحصيلان، رسيدن به سهم 15 درصدي در سند برنامه چهارم توسعه استان را از اولويت‌هاي كاري اداره كل تعاون استان ذكر كرد و افزود: ما تلاش خواهيم كرد تا با استفاده از تمامي ابزارهاي موجود و همكاري ساير دستگاه‌هاي اجرايي به اهداف پيش‌بيني شده برسيم

 

حبیب اله بهرامی
هم نویسنده ام و شاعر و هم روزنامه نگار (دبیر شورای نویسندگان روزنامه توسعه جنوب) و هم مشاور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در روابط عمومی. به کار روزنامه نگاری و ترویج فرهنگ تعاون عشق می ورزم . این وب به هیچ دستگاه دولتی ، تعاونی و خصوصی و نیز گروه و حزبی وابسته نیست. مطالب و توضیحاتی که در این وب نوشته می شود نظر شخصی این جانب است و لاغیر . و نظرهای شما عزیزان تعاونگر و غیره 09166152178
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :