مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

شهرستان ها آماده میزبانی

اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری باشند


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از برگزاری نشست های کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خوزستان نخستین دور از سفرهای شهرستانی اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان آغاز شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان درباره اهداف برگزاری سفرهای شهرستانی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: با توجه به تأکید استاندار خوزستان مقرر شد: سفرهای شهرستان های اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خوزستان با حضور مدیران اجرایی به میزبانی فرمانداری شهرستان ها برگزار شود.

 محمدپور افزود: این سفرها به گونه ای است که استاندار و اغلب مدیران دستگاه های اجرایی استان با سفر به یکی از شهرهای استان از نزدیک با مشکل های منطقه آشنا می شوند و سپس برای رفع این مشکل ها تصمیم هایی می گیرند.

 وی ادامه داد: لزوم شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه برای تخصیص اعتبارات اشتغال زایی، مدیران استان را برآن داشت تا با حضور در منطقه و تصمیم گیری صحیح از هدر رفت منابع هم جلوگیری شود.

بر اساس ان گزارش، اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خوزستان، روز جمعه  هفته گذشته میهمان فرماندار شهرستان های باغملک و ایذه  بودند.

گفتنی است: دور اول سفرهای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خوزستان با تشکیل نخستین نشست اعضای کارگروه در شهرستان اهواز آغاز به کار کرد و تاکنون شهرستان های باوی، کارون، آبادان،  خرمشهر، شوش، دزفول، اندیمشک، رامهرمز، امیدیه، بهبهان و مسجدسلیمان پذیرای اعضای کارگروه اشتغال خوزستان بودند.

/ 0 نظر / 48 بازدید